9 CZERWCA 2024

1. Dzisiaj przypada X niedziela zwykła.
2. Bóg zapłać Druhnom i Druhom naszej OSP, Służbie Liturgicznej, Mariankom, Pocztom Sztandarowym i dzieciom sypiącym kwiaty za udział w procesjach w czasie Oktawy Bożego.
3. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby parafii i prace wykonane na jej rzecz.
4. Serdecznie dziękuję Pani Krystynie Śliczny, Pani Annie Krawczyk i Pani Ewie Ulfik za przygotowanie kościoła do niedzielnej Eucharystii. Bardzo proszę, aby w tym tygodniu zechciały to zrobić Pani Urszula Ulfik, Pani Daria Wańczyk i Pani Sabina Tyka.
5. Serdecznie zapraszam na Mszę św. szkolną w piątek o 17:00.
6. Zapraszam na pielgrzymkę parafialną do Kałkowa-Godowa – 29 czerwca. W programie Msza święta w intencji parafian, zwiedzanie sanktuarium z przewodnikiem, obiad, misterium Męki Pańskiej, zwiedzanie panoramy świętokrzyskiej. Koszt uczestnictwa to 50 zł (obiad i wydarzenia na miejscu) oraz koszt transportu – od 70 do 130 zł. (w zależności od liczby uczestników). Zapisy w zakrystii do przyszłej niedzieli. Przy zapisie proszę o wpłacenie zaliczki 50 zł.
7. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego - zachęcam do lektury.
8. Porządek nabożeństw, intencje mszalne oraz dane kontaktowe znajdziemy w gazetce parafialnej, na naszej stronie parafialw.pl i w gablotce.
9. Telefon parafialny to 345-534-279, a mój nr komórkowy to 608-397-063. E-mail to Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
10. W zakrystii można zamawiać intencje mszalne. Są wolne intencje 12, 16, 19, 25, 26, 27 i 28 czerwca.
11. Tydzień temu nasza Drużyna wygrała, wynikiem 3-1 mecz z drużyną Tajfun Harbułtowice. Dzisiaj o 15:00 na naszym boisku starcie z drużyną Dragon Rusinowice. Zachęcam do kibicowania.
12. Zachęcam też do formowania drużyn kawalerów i żonatych w meczu o Puchar Farosza, który rozegrany zostanie na naszym boisku w uroczystość odpustową - 23 czerwca. W tym roku mecz zostanie też wzbogacony o dodatkowe atrakcje… Planowane jest, że będzie to nasz dzień dziecka i święto rozpoczęcia wakacji.