7 SIERPNIA 2022

1) Dzisiaj przeżywamy XIX niedzielę zwykłą.
2) Serdecznie dziękuję Pani Teresie Płonka, Pani Annie Nowak i Panu Waldemarowi Cebulskiemu za przygotowanie naszej świątyni do tej niedzieli. Bardzo proszę, aby za tydzień zechciały to uczynić Pani Anna Ulfik, Pani Beata Ulfik i Pani Krystyna Ulfik.
3) W tym tygodniu nie będzie czwartkowego dyżuru w kancelarii parafialnej. Sprawy bieżące można załatwiać po indywidualnym umówieniu się.
4) Przypominam, że w czasie wakacji nie ma niedzielnej Mszy św. o 15:00, zaś w piątki wieczorna Msza św. jest o 18:00.
5) LWy zapraszają 14 sierpnia do udziału w wyjeździe motocyklowo-jednośladowym do Świętej Anny. Tam odwiedzimy sanktuarium świętej Anny i będziemy mieli okazję poznać charyzmat Sióstr Dominikanek (są to siostry klauzurowe). Wyjazd o 13:30 spod kościoła. Przed nami 90 kilometrów w jedną stronę. Na miejscu pomodlimy się do św. Anny oraz urządzimy sobie piknik w stylu „Agape”. Zachęcam do zabrania ze sobą artykułów spożywczych, na wspólny stół. Zachęcam do udziału także osoby poruszające się innymi środkami lokomocji.
6) Niestety z powodu zbyt małej liczby osób chętnych jesteśmy zmuszeni odwołać wyjazd na Podlasie.
7) W dniach 8-19 sierpnia, w godzinach 9.00-13.00 w świetlicy przy OSP odbywać się będą zajęcia wakacyjne dla dzieci i młodzieży z Łagiewnik Wielkich. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych! Zapisów można dokonywać u Pani Doroty Wańczyk. Opłata ubezpieczeniowa wynosi 20 zł.
8) Jest nowy numer Gościa Niedzielnego. Zachęcam do lektury.
9) Porządek nabożeństw, intencje mszalne oraz dane kontaktowe znajdziemy w gazetce parafialnej, na naszej stronie www.parafialw.pl i w gablotce.
10) Telefon parafialny to 345-534-279, a mój nr komórkowy to 608-397-063. E-mail to Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
11) W zakrystii można zamawiać intencje mszalne. Są jeszcze wolne intencje 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 21, 24, 25, 29, 30 i 31 sierpnia.
12) Zapowiedzi przedślubne: Patryk Kompała – Daria Wańczyk (zapowiedź 2)
Denis Burzyk – Nikoletta Grabinska (zapowiedź 1)
13) Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby parafii. W ramach zbiórki do puszek na Miva Polska zebraliśmy 893 zł, które zostały wpłacone na konto tej organizacji.