1 - 8 PAŹDZIERNIKA 2023

01.10.2023 XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA
8:00 Za + męża Jana Skubała w rocznicę urodzin, jego rodziców i rodzeństwo, synową Justynę, wnuczkę Anetę Psyk, Paulinę i Augusta Błaszczyk, ++ rodziców Franciszkę i Konstantego Wit, ich trzech synów, ++ Barbarę, Gerarda i Annę, + Henryka Burzyk, Teresę i Antoniego Kempa, ++ kapłanów, którzy posługiwali w naszej Parafii oraz dusze w czyśćcu cierpiące z całego pokrewieństwa, prosząc o dar życia wiecznego.
10:30 Do Opatrzności Bożej, przez wstawiennictwo św. Józefa z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Anety i Józefa w 20-tą rocznicę ślubu oraz o dary Ducha Świętego i potrzebne łaski dla dzieci.
14:30 Nabożeństwo różańcowe.
15:00 Za + ojca Bernarda Wit, matkę Marię, dziadków z obu stron i za wszystkich ++ z rodzin Wit i Kempa oraz dusze w czyśćcu cierpiące, z prośbą o dar życia wiecznego dla nich.

02. 10.2023 PONIEDZIAŁEK – WSPOMNIENIE ŚW. ANIOŁÓW STRÓŻÓW.
17:00 Za + męża Jana Prokopowicza na pamiątkę urodzin, prosząc o dar życia wiecznego.
Po Mszy św. Nabożeństwo różańcowe.

03. 10.2023 WTOREK – DZIEŃ POWSZEDNI.
17:00 Do Bożej Opatrzności z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w 5 rocznicę ślubu i o potrzebne łaski dla syna Leona.
Po Mszy św. Nabożeństwo różańcowe.

04. 10.2023 ŚRODA – WSPOMNIENIE ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU.
8:00 Za wstawiennictwem św. Jana Chrzciciela w intencji Parafian.
Po Mszy św. Nabożeństwo różańcowe.

05. 10.2023 CZWARTEK – WSPOMNIENIE ŚW. FAUSTYNY KOWALSKIEJ.
17:00 INTENCJA WOLNA
Po Mszy św. Nabożeństwo różańcowe.

06. 10.2023 PIĄTEK – DZIEŃ POWSZEDNI.
17:00 Za + Emilię, Ernesta, Herberta Stompierz, ++ Jerzego, Sebastiana, Edmunda Płonka, + Bronisława Kiczka, prosząc o dar życia wiecznego.
Po Mszy św. Nabożeństwo różańcowe.

07. 10.2023 SOBOTA – WSPOMNIENIE NMP RÓŻAŃCOWEJ.
16:00 Do Dzieciątka Jezus, za wstawiennictwem św. Jana Chrzciciela, z podziękowaniem za dar życia, prosząc o błogosławieństwo Boże w intencji Marty i Konrada Kłyś w dniu przyjęcia sakramentu Chrztu Świętego oraz o błogosławieństwo dla rodziców i rodziców chrzestnych.
17:00 Za wstawiennictwem NMP i św. Jan Chrzciciela w intencji wszystkich członków Róż Różańcowych Naszej Parafii z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla żyjących i dar życia wiecznego dla zmarłych.

08. 10.2023 XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA
8:00 Za ++ Jana i Anastazję Gorzołka, Marię i Herberta Patrzek, za ich rodziców i rodzeństwo oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
10:30 Za + Benedykta Pietruchę, jego + żonę Gertrudę, jego ++ rodzeństwo, szwagrów, dziadków z obu stron, prosząc o dar życia wiecznego dla nich – Msza św. Ofiarowana od siostrzenicy, zamiast wieńca.
14:30 Nabożeństwo różańcowe.
15:00 Rezerwacja Śliczny.