OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 18 WRZEŚNIA 2022

1) Dzisiaj przeżywamy XXV niedzielę zwykłą.
2) Za tydzień będziemy przeżywać Parafialne Dożynki. Msze święte o 8:00 i 14:00 (Suma). W przyszłą niedzielę będzie też przypadał Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.
3) Serdecznie dziękuję Pani Marii Wichary, Pani Janinie Maks i Pani Ernie Musik za przygotowanie naszej świątyni do tej niedzieli. Bardzo proszę, aby za tydzień zechcieli to uczynić, oraz udekorować świątynię przed Dożynkami mieszkańcy Grabiny i Nowego. Gruntowne sprzątanie kościoła przed Dożynkami w środę o 15.00, a kto nie będzie mógł zaangażować się w tym dniu, jest proszony o to w sobotę o 10.00.
4) We wtorek po Mszy św. spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.
5) Zapraszam do kancelarii parafialnej w czwartek po wieczornej Mszy św.
6) W piątek zapraszam na 17:00 na Mszę świętą szkolną. Po Mszy szkolnej zbiórka dla kandydatów do Służby Ołtarza.
7) Jest nowy numer Gościa Niedzielnego – zachęcam do lektury.
8) W poprzednią niedzielę Nasza Drużyna rozegrała mecz z drużyną Rozwój Olszyna – wynik spotkania można sprawdzić w Internecie... Dzisiaj o 16:00 Nasi zmierzą się z drużyną Rybak Ciasna, a 25 września z KS Gwoździany. Mam nadzieję, że wyniki obu meczy będą warte zamieszczenia w ogłoszeniach parafialnych. Życzę powodzenia i zachęcam do kibicowania.
9) Porządek nabożeństw, intencje mszalne oraz dane kontaktowe znajdziemy w gazetce parafialnej, na naszej stronie www.parafialw.pl i w gablotce.
10) Telefon parafialny to 345-534-279, a mój nr komórkowy to 608-397-063. E-mail to Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
11) W zakrystii można zamawiać intencje mszalne. Są jeszcze wolne intencje 28 i 30 września, a także wiele intencji mszalnych w październiku. Można także zamawiać intencje na rok 2023.
12) Bóg zapłać za ofiary i darowizny złożone na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta kopertowa na cele inwestycyjne. Serdecznie dziękuje też za zachowanie porządku na cmentarzu – w wielkiej mierze to właśnie dzięki temu możemy cieszyć się kolejnym fragmentem poręczy.