OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
15 MARCA 2026

1.    Dzisiaj czwarta niedziela Wielkiego Postu – Laetare. 
2.    W piątek o godz. 17:30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Zachęcam do składania wypominek za ++ zalecanych. 
3.    W niedziele Wielkiego Postu po Sumie zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach Gorzkich Żali.
4.    Za pobożny udział w nabożeństwie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można uzyskać odpust zupełny.
5.    W tym tygodniu wspominamy św. Patryka Na ostatniej stronie gazetki informacje o tej świętym i link do filmów.
6.    Zapraszam na Mszę szkolną w piątek o 18:00.
7.    W sobotę przypada 5 rocznica śmierci ks. Waldemara Glowki. Zapraszam na Mszę św. w Jego intencji w sobotę o 18:00.
8.    Za tydzień rozpoczniemy nasze rekolekcje parafialne, które potrwają do środy 25 marca. Wygłosi je ojciec Patryk Osadnik OMI.
9.    Serdecznie dziękuję Pani Anieli Skubała, Pani Katarzynie Skubała i Pani Irenie Wyderka za przygotowanie naszej świątyni do niedzielnego świętowania. Bardzo proszę, aby w tym tygodniu zechciały to uczynić Pani Danuta Burzyk, Pani Nikoletta Burzyk i Pani Jadwiga Henel.
10.    W tym roku do Wielkanocy kościół przygotowują mieszkańcy Wsi-Centrum.
11.    W przedsionku kościoła są do nabycia świece wielkanocne Caritas. Duże w cenie 15, a mniejsze w cenie 8 zł.
12.    Jest nowy numer Gościa Niedzielnego. Zachęcam do lektury.
13.    W zakrystii można zamawiać intencje mszalne. Są wolne intencje 16, 23, 24, 25 (Rekolekcje), 26, 30 i 31 marca.
14.    Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby Parafii i prace wykonane na jej rzecz.
15.    Dziś o 15:00 nasi zawodnicy rozegrają mecz z drużyną Promień II Glinica. Zachęcam do kibicowania naszej drużynie.