4 WRZEŚNIA 2022

1) Dzisiaj przeżywamy XXIII niedzielę zwykłą.
2) Serdecznie dziękuję Pani Anieli Skubała, Pani Katarzynie Skubała i Pani Danucie Burzyk za przygotowanie naszej świątyni do tej niedzieli. Bardzo proszę, aby za tydzień zechciały to uczynić Pani Jadwiga Henel, Pani Irena Wyderka i Pani Aniela Atłas.
3) Bóg zapłać Panu Patrykowi Kompała za wykonanie prac związanych renowacją elewacji przy wejściu do kościoła.
4) Zapraszam do kancelarii parafialnej w czwartek po wieczornej Mszy św.
5) W piątek zapraszam na 17:00 na Mszę świętą szkolną. Po Mszy szkolnej spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania – klasa 8 Szkoły Podstawowej i klasa 1 Szkoły Ponadpodstawowej.
6) W czwartek święto Narodzenia NMP. W tym dniu błogosławimy ziarno siewne i nasiona.
7) W czwartek w Lubecku tzw. mały odpust. O 17:30 nieszpory, a o 18:00 Msza św. odpustowa.)
8) Od przyszłej niedzieli rozpoczyna się XII tydzień wychowania.
9) W sobotę o 10:00 spotkanie dla najmłodszych członków Liturgicznej Służby Ołtarza. Starsi koledzy podjęli się wprowadzić ich w arkana służby przy ołtarzu.
10) Jest nowy numer Gościa Niedzielnego – zachęcam do lektury.
11) Tydzień temu drużyna Błękitnych Herby dowiedziała się, dlaczego Łagiewniki są Wielkie (wynik meczu 4-3), w sobotę Nasi zmierzyli się z Hadrą. Za tydzień mecz z Olszyną. Zachęcam do kibicowania.
12) Porządek nabożeństw, intencje mszalne oraz dane kontaktowe znajdziemy w gazetce parafialnej, na naszej stronie www.parafialw.pl i w gablotce.
13) Telefon parafialny to 345-534-279, a mój nr komórkowy to 608-397-063. E-mail to Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
14) W zakrystii można zamawiać intencje mszalne. Są jeszcze wolne intencje 6 ,7, 13, 14, 15, 19, 22, 23, 25, 28 i 30 września. Można także zamawiać intencje za żywych i rezerwować terminy ślubów na rok 2023.
15) Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby parafii. W zeszłą niedzielę w ramach kolekty kopertowej zebraliśmy …………. zł. Ponadto na konto bankowe wpłynęły …… zł, W przyszłą niedzielę kolekta na Stolicę Apostolską.